The vintage teacup club

Yazar: Vanessa Greene

Yayın evi:Sphere

Sussex’de bir antika pazarında 3 kadın birden aynı antika fincan takımına ellerini uzatırlar. Hepsinin o fincan takımı ile ilgili planları vardır. Günün sonunda takımı ortaklaşa alıp Jenny’nin düğününde kullanmasını, Maggie’nin organizasyonunu yaptığı düğünde kullanmasını ve  son olarak da Alison’un içine mumlar yaparak satmasına karar verirler. Bu kararla güzel bir arkadaşlık başlar ve hepsinin hayatlarının içene gireriz.  Düğün hazırlıkları,antika pazarlar, ilişkiler, evlilikler, ergen kız çocukları problemleri mutlu bir sona ulaşır.

Jenny hayatının aşkı ile evlenmeye hazırken geçmişten gelen birisi aklını karıştırır. Maggie çiçekçi dükkanında büyük bir düğün için organizasyon yaparken kalp kırıklıklarını da tamir etmeye çalışır. Alison mutlu bir evliliğe ve 2 güzel kıza sahiptir ama problemler tek tek gelmez. Tüm problemleri aşmak için arkadaşlar birbirlerine destek olurlar.

Bu kitabı eski bir fincandan çayınızı yudumlarken içmenizi tavsiye ederim. Henüz Türkçe’ye çevrilmemiş ama amazondan isteyebilir veya e kitaplarda okuyabilirsiniz.

Benzer Yazılar

About kitapokuyankiz

Çantasında kitap yokken kendini çıplak hisseden bu yüzden minik çantalar kullanamayan, kitapevlerinde kendini kaybeden kitap okumak kadar yazmayı da seven biri. Burada okuduklarını ,okuduğu yerleri ve okurken yediklerini paylaşıyor. Kitap okuyan kızın kişisel bloğu Zeya’yı okumak için tıklaynız.
This entry was posted in Kitaplar, Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *