The Patchwork Marriage

Yazar: Jane Green

Yayın evi: Michael Joseph

Kendi çocuklarınızı ne olursa olsun sevebilirsiniz ya sevdiğiniz adamın çocuklarını? Andi Ethan ile evlendiğinde Sophie ve Emily’nin de dahil olduğu hazır bir aileye kavuşur. Sophie onu ilk günden kabul eder ama Emilyilk günden nefret eder. Emily’nin duygu dalgalanmaları Andi ile Ethan’ın arasında soğuk rüzgarlar estirir ve Andi evi terk edecek duruma gelir. Emily’nin eve getirdiği sürprizler onların gerçek bir aile olduklarını anlamaları için çok uğraşmalarını gerektirir.

Amzondan gelen son kitaplardan biri olan bu kitap henüz Türkçe’ye çevrilmemiş ama yazarın bir kaç kitabı var dilimizde bunlar kitapkurdu sevgilim , ikinci şans, bay belki, bebek diye diye. Yaz okumaları için tavsiye edeceğim bir yazardır Jane Green. Güzel de bir web sayfası var.

http://www.janegreen.com/

 

Benzer Yazılar

About kitapokuyankiz

Çantasında kitap yokken kendini çıplak hisseden bu yüzden minik çantalar kullanamayan, kitapevlerinde kendini kaybeden kitap okumak kadar yazmayı da seven biri. Burada okuduklarını ,okuduğu yerleri ve okurken yediklerini paylaşıyor. Kitap okuyan kızın kişisel bloğu Zeya’yı okumak için tıklaynız.
This entry was posted in Kitaplar, Yazarlar and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *