Şifayı Beklerken

Yazar: Yeşim Cimcoz

Yayın Evi: Ceres Yayınları

Hem okuyacağınız hem dinleyeceğiniz hem yazacağınız bir kitap Şifayı Beklerken. Yeşim Cimcoz yazmış, Özlem Kiper seslendirmiş ve her bölüm sonundaki alıştırmalar yazarak şifayla buluşmak isteyenler için yerini almış.

Şifayı Beklerken yazarı Yeşim Cimcoz benim için sihirli değnekli bir peridir. Değişik zamanlarda karşıma çıkar içimde hep birşeyleri değiştirir.  Bazen içimdeki yazarın karşısına çıkar, bazen  nikken bileklikleri ile migrenime dur der, İstanbul’u yazdırır, şifayı bekletir.

Yazarını tanıdığım kitapları okumak çok değişiktir. Okurken zihinsel notlar alınır, acabalı sorular sorulur. Değişik bir tadı vardır. Dün Firenze’de Yeşim ile Şifayı Beklerken buluşması yaptık. Yaklaşık 20 okur buluştuk. Yeşimden kitaptan bir bölüm dinledik, tartıştık ve bölüm sonundaki alıştırmayı yaparak yazdık. Birbirini hiç tanımayan 20 kişi 2 saatin sonunda yazının büyüsü ile kaynaştı. Sımsıcak bir gün oldu.

Yeşim Cimcoz  ne yapar, yazı üzerine ne atölyeler yapar, sayfasındaki yazarlar neler yazar derseniz tıklayın: http://www.yesimcimcoz.com/

Şifayı beklerkenden bir bölüm dinlemek için tıklayın.

http://www.youtube.com/watch?v=6fbZMu5yvi8&feature=related

Şifayı beklerkeni satın almak için tıklayın.

http://www.idefix.com/kitap/sifayi-beklerken-yesim-cimcoz/tanim.asp?sid=WO1WPRTX8B6BIJA282DW 

Benzer Yazılar

About kitapokuyankiz

Çantasında kitap yokken kendini çıplak hisseden bu yüzden minik çantalar kullanamayan, kitapevlerinde kendini kaybeden kitap okumak kadar yazmayı da seven biri. Burada okuduklarını ,okuduğu yerleri ve okurken yediklerini paylaşıyor. Kitap okuyan kızın kişisel bloğu Zeya’yı okumak için tıklaynız.
This entry was posted in Kitaplar, Yazarlar. Bookmark the permalink.

4 Responses to Şifayı Beklerken

  1. lale says:

    hemen alacağım, dün unuttum ya, hay Allah dedim okuyunca.

  2. admin says:

    yine olacak birlikte gideriz 🙂

  3. Serpil says:

    Zeyacım hiç duymadığım bir kitap, mutlaka alacağım, çok teşekkürler 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *