Senden Sonra Ben

Jojo Moyes’in Senden Sonra Ben kitabını aldım. Ama okumak iyi fikir mi bilmiyorum. Hem bu tip kitaplar okumak istiyorum hem beni tetikleyecek şeylerden kaçınıyorum. Bir kullanma kalvuzu olsa yas sürecinin hemen alıp uygulardım. Ama ne yazık ki yok. Her gün farklı bir duygu seli.

Geçen hafta Metehan’a evde kablo ararken çekmecelerden Vedat’ın bir gözlüğü çıktı. Metehan kötü oluyorsan aramayalım dedi. Tam tersi  orada olduğuna mutlu oluyorum. Evde izini görmek beni mutlu ediyor. Her yere resimlerimizi koydum. O güzel günler rüya değildi. Vedat gitse de anıların gitmediğinin en önemli işareti benim için bu.  Evet ağlıyorum ama yine de güzel bir hayatın anılarını görmek bazen iyi geliyor.

Son karar olarak bu kitabı listenin sonuna atıyorum ve bavulum kitapla dolu mavi ve yeşillik dolu bir yola çıkıyorum. İnşallah bu yolculuk bana iyi gelir.

 

 

Benzer Yazılar

About admin

Çantasında kitap yokken kendini çıplak hisseden bu yüzden minik çantalar kullanamayan, kitapevlerinde kendini kaybeden kitap okumak kadar yazmayı da seven biri. Burada okuduklarını ,okuduğu yerleri ve okurken yediklerini paylaşıyor...
This entry was posted in blog. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *