Reeder

Uzun bir aradan sonra merhaba. 2013’ün kararlarından biri de buraya her hafta 1 kitap yazısı yazmak. Hatta en az 1 diyerek kendimi gaza getiriyorum.

Kitaplar konusunda önemli bir gelişme yaşıyorum. Yıllardır elim değmezse kitap okuduğumu anlamam demiştim şimdi Vedat’ın doğum günümde bana aldığı elektronik kitap ile büyük aşk yaşıyorum. içine sevebileceğim kitapları doldurup bana verdiği andan beri elimden düşmüyor. Kırmızı kaplı muhteşem bir şey. Özellikle tatile giderken bavulun yarısı kitap olmuyor. Kitabım biterse endişesi yaşanmıyor. Hazırda kitaplar bekliyor. Işıklı olmadığı için gözü yormuyor. Türkçe kitaplar azınlıkta ama çoğalacağına eminim. Yabancı dilde okurken  kelimenin üzerine basarak sözlük kullanmak da işi kolaylaştırıyor. Hatta kitap okurken eksikliğini hissettiğim bir hareket oldu bu.

Benim kinin markası reeder. Müzzik çalıyor internete giriyor ve kitap okunuyor. Daha bir çok farklı marka ve özellikleri var. Eğer almayı düşünüyorsanız tavsiyem ışıksız almanız. Yani tıpkı kitap okurken kullandığınız lambaları kullanmanız . Böylece gözleriniz yorulmuyor. Okuduğum kitaplar sırası ile geliyor.

Bol okumalı mutlu yıllar diliyorum . )

 

Benzer Yazılar

About kitapokuyankiz

Çantasında kitap yokken kendini çıplak hisseden bu yüzden minik çantalar kullanamayan, kitapevlerinde kendini kaybeden kitap okumak kadar yazmayı da seven biri. Burada okuduklarını ,okuduğu yerleri ve okurken yediklerini paylaşıyor. Kitap okuyan kızın kişisel bloğu Zeya’yı okumak için tıklaynız.
This entry was posted in elektronik kitap, kitap aksesuar. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *