Okan Bayülgen / Sesli Kitap

En sinir olduğum şeydi birisinin bana birşey okuması. Dinle bakla başlayan her cümleyi ver ben okuyayım daha iyi anlarımla bitirmişimdir. Okumayı erken öğrenmemin bir sebebi de bu olabilir. Aman bana kimse birşey okumasın derken bir gece twitterdan Okan Bayülgenin Kafka’dan Dönüşümü okuyacağını duydum. Nasıl olur ki bir dinleyeyim dedim. İyi ki de demişim. Her gece 11 ‘de odayı Okan Bayülgenin sesinin doldurmasını İstanbulun babasının bizi kitap okuyarak uyutmasını heyecanla bekler oldum. Meğerse güzel birşeymiş birisinin bana kitap okuması. Kelimelerin beynimin içinden değil kulaklarımdan gelmesi farklı bir deneyimmiş.

Herkes için ama en çok da kızı için çok güzel bir arşiv hazırlıyor Okan Bayülgen. Kim istemez babasının sesinden onun sevdiği kitapları tekrar tekrar dinlemeyi.

Henüz Okan Bayülgen’in sesinden sesli kitapları dinlemediyseniz hemen   www.makinakafa.com ‘a tıklayın. Kitap okumaya vaktiniz yok ise dinlemeye vakit bulun. Pişman olmazsınız.Ben sesli kitapların ilki Kafka’dan Dönüşüm’ü  cd halinde almayı  dört gözle bekliyorum. 

Benzer Yazılar

About kitapokuyankiz

Çantasında kitap yokken kendini çıplak hisseden bu yüzden minik çantalar kullanamayan, kitapevlerinde kendini kaybeden kitap okumak kadar yazmayı da seven biri. Burada okuduklarını ,okuduğu yerleri ve okurken yediklerini paylaşıyor. Kitap okuyan kızın kişisel bloğu Zeya’yı okumak için tıklaynız.
This entry was posted in Sesli Kitap. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *