Kitaplar , D&R Can Yayınları ve Paola

Başucumda kitap kulesi oluştu yine.  Aklımda oluşan kitap kuleleri daha yüksek. Bu sene haftada bir kitap okumayı hedeflemiştim ama 7 kitap gerideyim. Yazın bu açığı kapatacağıma inanıyorum. Plaj günleri eşittir okuma günleri. Bu günlerde Paola ‘yı okuyorum Isabele Allende ‘nin. Şili’nin politik çalkantıları ile Allende ailesinin hikayelerini anlattığı kitaplarını seviyorum. Paula ise komadaki kızının başucunda ona yazdığı mektuplardan oluşuyor. Bu kitaba 3. başlayışım ve ilk defa ilerledim. Demek ki zamanı şimdi gelmiş.

D&R’da Can Yayınlarının indirimli satışları başlamış. 5 TL’ye kitap almak için hemen en yakın D&R’a gitmenizi öneririm. Ben henüz gidemedim hepsini bitirmeyin bana da ayırın lütfen.

Bol okumalı hafta sonu olsun. Hava yağmurlu olacakmış istanbul’da koltuğa kıvrılıp kitap okumanın tam zamanı. Siz neler okuyorsunuz?

 

 

 

 

 

Benzer Yazılar

About kitapokuyankiz

Çantasında kitap yokken kendini çıplak hisseden bu yüzden minik çantalar kullanamayan, kitapevlerinde kendini kaybeden kitap okumak kadar yazmayı da seven biri. Burada okuduklarını ,okuduğu yerleri ve okurken yediklerini paylaşıyor. Kitap okuyan kızın kişisel bloğu Zeya’yı okumak için tıklaynız.
This entry was posted in Kitapçılar, Kitaplar. Bookmark the permalink.

3 Responses to Kitaplar , D&R Can Yayınları ve Paola

 1. lale says:

  Ben Doris Lessing’in Altın Defteri okuyorum. O kampanyadan niyeyse hiç kitap alamadım ben… Bi türlü kendime göre bir şey çıkaramadım. Umarım iyi kitaplar vardır bu sene

 2. Serpil says:

  Ben Ayşe Kulin’in son kitabı Hayal’i okuyorum, çok sevdim.
  Can yayınları kampanyasından epey kitap almıştım bu kez de belki alırım.

 3. Serpil says:

  Zeyacım Erenköy ve Suadiye D&R mağazalarına baktım, sanırım geçen yıldan kalan birkaç kitabı kapsıyor bu kampanya, bakarsın sen de ama fazla umutlanma 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *