Human Form Gerçek

Bir sabah uyansanız ve tüm hayatınızın yalan olduğunu fark etseniz ne yapardınız ? İnsan değil de bir robot olduğunuzu size anlatsalar ve bir deneyin parçası olduğu bilgisi size ulaşsa. Bir sürü bilinmezlik içinde aynaya baktığınız yüzün aslında kim yani ne olduğunu bilmeseniz?

Alev’in hikayesi işte böyle başlıyor. Devletin gizli bir projesindeki human formlardan biri olduğunu öğrenmesi ile şaşkına dönüyor. Tüm dünyası değişiyor. Çocukluğundan itibaren yaşadıklarını hatırlıyor. İnanmak istemiyor. Ve gizemleri araştırmaya başlıyor. Kimin dostu kimin düşmanı olduğunu karıştırdığı anlar oluyor ve kitabın sonunda sizi bir süpriz bekliyor.

Ben bilim kurgu kitabı okumazdım. Bu kitap ilk defa elime dosya halindeyken geldi. Bir göz gezdireyim derken baktım ki hikayeye kendimi kaptırmışım ve elimden bırakamıyorum. Sonra imzalı kitabım geldiğinde tekrar okudum. Okuduğum sıralarda vücuduma bakıp acaba diyecek kadar da kendimi kaptırdım. Bu kitap bir dizi olursa izlemek çok isterim. Hatta film olsa daha mı güzel olur acaba ?

Yazarını tanımak isterseni kişisel web sayfasını inceleyebilirsiniz.

www.asli-levent.com

Serinin ikinci kitabı Human Form Güven  raflarda yerini aldı. Okunacaklar listeme girdi bile. Pek yakında onunla ilgili de bir yazı gelecek.

İyi okumalar 

Benzer Yazılar

About kitapokuyankiz

Çantasında kitap yokken kendini çıplak hisseden bu yüzden minik çantalar kullanamayan, kitapevlerinde kendini kaybeden kitap okumak kadar yazmayı da seven biri. Burada okuduklarını ,okuduğu yerleri ve okurken yediklerini paylaşıyor. Kitap okuyan kızın kişisel bloğu Zeya’yı okumak için tıklaynız.
This entry was posted in Kitaplar, Yazarlar. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *