Hediye: Tiffany’de Kahvaltı defteri kime gidecek?

Kitap okuyan kız bu yaz yaşananları kayda geçirmenizi istiyor. Bu yüzden size Tiffany’de Kahvaltı filminin afişinden ve filmin sahnelerinin resimlerinin bulunduğu bir defter hediye ediyor. Yapmanız gereken bu defter sizin olursa onu ne defteri yapacağınızı yorum olarak yazmanız. 22 Haziran Cuma akşamına kadar yorumlarınızı yapın, 23 Haziran akşamı kazanan belli olacak.  Yemek tarifleriniz mi yer alacak, okuma defteri mi yapacaksınız, günlük mü yazacaksınız kitap okuyan kız bilmek istiyor. Yorum yazanlar arasından yapılacak çekilişle 1 kişi Audrey Hepburn’e kavuşacak.

 

Benzer Yazılar

About admin

Çantasında kitap yokken kendini çıplak hisseden bu yüzden minik çantalar kullanamayan, kitapevlerinde kendini kaybeden kitap okumak kadar yazmayı da seven biri. Burada okuduklarını ,okuduğu yerleri ve okurken yediklerini paylaşıyor...
This entry was posted in Hediye Kazan. Bookmark the permalink.

13 Responses to Hediye: Tiffany’de Kahvaltı defteri kime gidecek?

 1. Leylak Dalı says:

  Bu kız benim olmalı, bana kazak örmeli:)) Hehehe bana kazak ören Audrey Hepburn, hayallerin en güzeli.
  Defter benim olsun, ben İstanbul’a gelince neler yapacağımı yazayım:)) Hem aynısından magnetim var, Lale aldı bana Sahaf Festivalinde geçen yıl, yakışırlar birbirlerine:))

 2. Nilay says:

  bu güzel resimli defteri zannedersem izlediğim filmlerden sonra not almak için kullanabilirim .belki beğendiğim fotoğrafları yapıştırır eğlenceli bir kişisel dergiye çevirebilirim. güzel de olur.
  (nereden satın alınabilir not düşerseniz pek iyi olur şanssız katılımcılar için yani:))

 3. Sela says:

  Merhaba,

  Filmin esasli bir hayrani olarak, defteri ben de cok istiyorum. kazanirsam okudugum kitaplardaki guzel sozleri not etmek isterim. bunu cok uzun zamandir yapmak istiyorum ama maalesef tembellikten bir turlu baslayamadim. Belki bu defter guzel bir firsat olur 🙂

 4. İncecikten says:

  Efenim defter benim olursa, okuduğum kitaplardaki sevdiğim cümleleri kaydedeceğim bir edebiyat ansiklopedisi olacak:)

 5. Ebru says:

  Gelmiş gelecek bütün hayallerimi yazabilirm .yaşadıklarımı degil yasamak istediklerimi hatırlatan bir defter yaparım hayallerim için yasarım 🙂

 6. şirin can says:

  alacağım kitapları izleyeceğim filmleri not almak isterim tabi kıyabilirsem :)))

 7. Bu defter benim olusa hayatımda ilk defa bir çekilişten bir şey kazanmış olacağım. O kadar şanssızım ki şimdiye kadar bir amorti bile çıkmadı. Geçen gün bir kitapta denk geldiğim bir makalede yıllar önce Audrey’in evlenmek üzere olup
  İtalya’da bir moda evine gelinlik ısmarladığını okudum. Son anda evlenmekten vazgeçiyor ve modacıyı arayıp evlenecek fakir bir genç kız bulunup, gelinliğin ona verilmesini istiyor. Bu da yetmiyor yeni evli çifti Paris’e balayına yolluyor. Kim bilir defter belki de benim için yeni bir Paris macerasının dökümü için yol olur. Eh, rast gele!

 8. tuğçe pusa says:

  deftere bayıldımm 🙂 bu defteri izlediğim filmlerden beni etkileyen sözleri yazmak için kullanırım. her film için bir kolaj yapabilirim filme ait önemli detaylar.Bu filmin defteri olması da çok güzel olur en sevdiğim filmlerden biri.

 9. tamer says:

  23 ü doğumgünüm olduğu için defteri hediye olarak kabul edeceğim…
  masraftan kutulacaksın.

 10. Serpil Gündü says:

  Zeyacım ben de düşündüm şimdi, günce gibi bir defter olabilir benim için, ama sadece beni mutlu eden güldüren şeyleri yazacağım ve tekrar okuduğumda o güzel şeyleri hatırlayacağım,düşünmesi bile sevinç verdi şimdi bana.
  Sevgiler 🙂

 11. dilara arıs says:

  Bu yaz yaptıklarımı ve yaşadıklarımı yazmayı umuyorum.

 12. Güngör says:

  Ne kadar güzel bir hediye! Ben Audrey Hepburn’ü ve bu filmi çok severim, bu defteri de görmüştüm daha önce ama almak kısmet olmadı. Kazanırsam Kitap Günlüğü yaparım ben de, okuyacaklarımı, okuduklarımı ve onlar hakkında düşüncelerimi, bloga yazmak istediğim kitapları yazarım=)

 13. nurofen says:

  Audrey Hepburn hastasıyım ama kim değil ki? Tabii ki bu defter benim olsun isterim. ”Nurofen’in seyir defteri” olacak kendisi eğer benim olursa. Gittiğim, gördüğüm her yerdeki, Heybeli Ada daki martı kanadının çırpıntısının sesini, Rize yaylalarındaki çam kokularını, Diyarbakır’da Keçiburcu’na çıktığınızda karşınızda uzanan yeşil ovanın kırmızı gelinciklerini eğer ki ben unutursam bana yine , yeniden hatırlatmak üzere işleyecek,güzelleyecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *