Eş İşten Geçmeden

 

Yazar: Yonca Eldener

Yayın Evi: Cinius Yayınları

Plajda okuyacağınız okurken de bir çok sayfasında kendinizi bulacağınız bir kitap tavsiye ediyorum size. Eş işten geçmeden gündüz bankacı gece  çevreci biraz da sorumsuz yada sorumluluk verilmemiş yakışıklı bir koca, güzel bir kız çocuğu, Kukuzia isimli parfüm başına kalmış , kuyusunu kazmaya hazır iş arkadaşı ile çalışmak zorunda olan mükemmelliyetçi bir kadın. Mükemmel bir eş, mükemmel bir anne, Mükemmel bir evlat ve mükemmel bir çalışan olmaya çalışırken kendini unutan Zeynep. Size bir yerlerden tanıdık geldiyse bu kitabı okuyun !

Mükemmel olmaya çalışırken kaçan hayatları bir yerinden yakalamamıza belki yardımcı olur bu kitap kim bilir?

Kitabın arka kapağından:

kusursuzluk huzursuzluk yapar;
işte de evde de…
Kukuzia!… Zavallı Zeynep’in uluslararası bir kozmetik firmasında pazarlamasından sorumlu olduğu parfümün Türkçede tuhaf çağrışımlara sebep olan ismi. Küçülme kararı almış bir şirket. Süpermen misali gündüz bankada, gece çevreci bir dernekte çalışan ve daha çok kazanmak gibi bir isteği olmayan bir eş. Ensesinde her daim nefesini hissettiği rakibi Feray. Zeynep tüm bu sorunlarla uğraşırken kendi hayallerine nasıl ulaşacaktı? İstediği başarıyı, yani unvanı ve lüks bir sitedeki evi elde etmeyi hedefliyor, bedelini stresle ödese de düzenini bozacak ve kontrolüne müdahale anlamına gelecek her türlü girişime set çekiyordu. Ancak kocasının kahramanlıkları bir yana, şirketteki çalkantılı hal bütün planlarını altüst etmek üzereydi. Birilerinin taviz vermesi gerekiyordu. Bu kişi Zeynep mi olacaktı, yoksa çevresini kuşatan dünya mı?

Yazarı daha iyi tanımak isterseniz web sayfasını okuyabilirsiniz.

www.yoncaeldener.com 

Benzer Yazılar

About kitapokuyankiz

Çantasında kitap yokken kendini çıplak hisseden bu yüzden minik çantalar kullanamayan, kitapevlerinde kendini kaybeden kitap okumak kadar yazmayı da seven biri. Burada okuduklarını ,okuduğu yerleri ve okurken yediklerini paylaşıyor. Kitap okuyan kızın kişisel bloğu Zeya’yı okumak için tıklaynız.
This entry was posted in Kitaplar, Yazarlar. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *