Birbirimize söylemediğimiz onca şey

 

Yayın evi:Can

Yazar:Marc Levy

Çevirmen: Ayça sezen

Tam evlenmek üzere olan Julia uzun zamandır görüşmediği babasının ölüm haberini alır. Cenaze ertesinde eve gelen bir paket onu bilinmez bir yolculuğa zorlar. Babası ile geçirebileceği biraz daha  zamanı  vardır. Bu kısıtlı zamanda birbirlerini tanımaları, sırların açığa çıkması ve uzun bir yolculuk yapmaları gerekir.

Berlin duvarının yıkıldığı güne uzanan bir aşk hikayesi araya giren baba ve yıllar sonra gelen itiraflardan sonra Julia’nın hayatı ile ilgili vereceği karar. Değişik şehirler uzun yollar ve kendini anlatma ihtiyacında olan zamanı kısıtlı bir adam. Julia babasını affedecek mi, kalbinin sesini dinleyecek mi yoksa hiç bir şey olmamış gibi kaldığı yerden hayatına devam edecek mi?

 

Benzer Yazılar

About admin

Çantasında kitap yokken kendini çıplak hisseden bu yüzden minik çantalar kullanamayan, kitapevlerinde kendini kaybeden kitap okumak kadar yazmayı da seven biri. Burada okuduklarını ,okuduğu yerleri ve okurken yediklerini paylaşıyor...
This entry was posted in Kitaplar. Bookmark the permalink.

3 Responses to Birbirimize söylemediğimiz onca şey

 1. ilknur says:

  Sanki filmini izlemiştim. En kısa zamanda kitabı alıp okuyacağım…
  Site çok güzel, çok beğendim…

 2. kitapokuyankız says:

  çok teşekkürler

 3. atalet says:

  ben bazı yerlerini pek beğenip genelini ilginç buldum bu kitabın..
  ama yaş gereği.. artık ufak kızgınlıklar ve diğerlerini aştığım için olsa gerek.. kız baba ilişkisini.. biraz abartılı buldum..
  ve yine.. babanın .. sevmeyi tanımladığı bir paragraf vardı.. hani.. kızı da aşkı anlatıyor sanmıştı.. anne baba sevgisiydi.. o bölümde.. kötü bişi yaptım ben.. kıvırdım kitabın o sayfasını.. =)..

  sevgiyle ve keyifli okumalar dileğiyle..

  atalet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *