Bir Soru Bir Aşk

Yazar: David Nicholls

Çeviri:Sevinç S. Tezcan

Yayın Evi: Pegasus

Bir Gün’ü okuduktan sonra aynı yazarın kitabını görünce hemen aldım. Bu kitabı orjinal dilind eokudum. Orjinal ismi “starter for ten” ‘di. Beni bir gün kadar etkilemedi. İçindeki aşk biraz yavan geldi ama erkeğin gözünden üniversite hayataı,sosyal kaygılar ve aşka bakışı okumak güzeldi.

Brian Jackson üniversite hayatına başlar başlamaz üniversitenin bilgi yarışması ekibine de katılır. Fiziksel kaygıları kadar iletişim zorlukları da vardır.  İlk görüşte çarpıldığı Alice’e duyduğu aşk onu iyice aptallaştırır. Alice’inde içinde olduğu bilgi yarışması ekibi acaba yarışmayı kazanacak mıdır?

 

Arka Kapak


Bir kadın bir erkekte aslında ne arar?


Çok Satan Bir Gün Kitabının Yazarından Kalpleri Fethedecek Yeni Bir Roman
Brian Jackson üniversiteye büyük umutlar, hedefler ve gizli bir de arzuyla gelmiştir: Üniversiteler Düellosu’na katılmak. Şimdi bu şansla birlikte aşkı da bulan Jackson, hem yarışmayı hem de sevdiği kızın kalbini kazanabilecek midir?

 

Benzer Yazılar

About kitapokuyankiz

Çantasında kitap yokken kendini çıplak hisseden bu yüzden minik çantalar kullanamayan, kitapevlerinde kendini kaybeden kitap okumak kadar yazmayı da seven biri. Burada okuduklarını ,okuduğu yerleri ve okurken yediklerini paylaşıyor. Kitap okuyan kızın kişisel bloğu Zeya’yı okumak için tıklaynız.
This entry was posted in Kitaplar. Bookmark the permalink.

One Response to Bir Soru Bir Aşk

  1. lale says:

    Gamse merak ediyordu sever o… Ben Bir Gün’ün filmini izlemiş ve çok beğenmiştim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *